+420 777 861 977janaklementova@cardealer.cz

Výběr zaměstnanců

Schopný tým zaměstnanců je pro prodejce vozů klíčem ke spokojeným zákazníkům. Zároveň pomáhá při budování dobrého jména firmy a přináší silnou konkurenční výhodu. Pokud chcete získat talentované pracovníky, zapomeňte na zdlouhavé hledání s nejistým výsledkem. Využijte naše zkušenosti pro vyhledávání a získávání nových zaměstnanců.

Postupujeme pečlivě a systematicky

Výběr nových zaměstnanců provádíme individuální nebo komplexní formou (pomocí assessment centra). Zájemci prochází řadou situací, které jsou podobné podmínkám při výkonu daného povolání. Výstupy navíc umožňují objektivní a měřitelné srovnávání testovaných osob.

  • Využíváme psychologické diagnostické metody, které poskytují informace o osobnosti uchazeče, jeho povahových rysech, předpokladech i schopnostech.
  • Umíme objektivně posoudit, zda se testovaná osoba pro danou pozici hodí, jaký má růstový potenciál a jaké jsou její silné/slabé stránky.
  • Zaměřujeme se také na odolnost vůči psychické zátěži, schopnost pracovat v týmu a další charakteristiky uchazečů.

6 výhod, které přinášíme klientům

1. Výběr zaměstnanců zakládáme na postupech a zkušenostech, které využívají HR oddělení nejúspěšnějších firem

2. Každého zájemce důkladně zhodnotíme podle kompetenčního modelu dané pozice

3. Profesionálním přístupem k výběru zaměstnanců budeme reprezentovat vaši firmu

4. Využíváme osvědčený postup, který firmám pomáhá získat kvalitní pracovníky
 
5. Máme dobrý odhad na uchazeče a umíme pro vás najít skryté talenty

Výběr zaměstnanců ve 4 bodech

  • Podle požadavků na zaměstnance vytvoříme inzerát s nabídkou pracovního místa. Zároveň vám poradíme, kde poptávku zveřejnit a jak oslovit ty správné zájemce.
  • Důkladně prozkoumáme životopisy, certifikáty a motivační dopisy uchazečů. Vybereme ty nejlepší a pozveme je na osobní pohovor.
  • Pohovory mají předem určenou strukturu a časový harmonogram. Sledujeme jak odborné znalosti zájemců, tak jejich vystupování a motivaci.
  • Vybereme 3–5 kandidátů pro další testování (např. pomocí assessment centra) a podle výsledků doporučíme nejvhodnějšího kandidáta.

Další krok je na vás

Chcete pro svou firmu najít pracovité a spolehlivé zaměstnance? Vyžádejte si od nás více informací o výhodách, které přináší profesionální výběr pracovníků.

Mám zájem