+420 777 861 977janaklementova@cardealer.cz

Koučování

Profesionální koučování nasměruje váš osobní i pracovní život k lepšímu. Získáte inspiraci pro řešení problémů, objevíte nové cesty ke svým cílům a odstartujete důležité změny. Využíváme odborných znalostí z psychologie, které zvýší vaši úspěšnost, spokojenost i efektivitu.

Navedeme vás správným směrem

Zaměřujeme se na firemní a individuální koučování pro firmy i jednotlivce. Klientům neradíme, ale pokládáme trefné otázky, které je navedou k vyřešení problému nebo dosažení stanoveného cíle. Postaráme se, abyste sami našli správné řešení a načerpali dostatek odhodlání pro klíčové změny.

Při koučování společně s klienty hledáme silné stránky, novou energii a motivaci. Díky tomu je vhodné pro řešení problémů, nastartování změn, stanovení správných cílů, zvýšení efektivity a poznání sebe samého. Koučování navíc podporuje osobní rozvoj a zvyšuje životní spokojenost klientů.

Pro koho je koučování vhodné?

Vrcholový (TOP) management

Někteří vrcholoví manažeři považují svěřování se s problémy za znak nerozhodnosti. Protože o své situaci nemohou hovořit s ostatními ve firmě, řeší ji sami a časem mohou ztrácet motivaci do další práce. Koučování manažerům pomáhá vyřešit náročné situace a ukazuje jim řešení z jiných úhlů pohledu.

Podnikatelé

Koučování pomáhá také majitelům firem, kteří pracovní problémy často řeší sami a nikomu se nesvěřují. Navíc používají stále stejná řešení, cítí se vyčerpaní a chybí jim nadšení do další práce. Koučování je efektivní způsob, jak se podívat na problémy z jiného pohledu, a dosáhnout tak svých podnikatelských cílů.

Střední management

Lidé ze středního managementu stále častěji zažívají vnitřní konflikty způsobené odlišnými požadavky nadřízených a podřízených. Stres může dříve nebo později ohrozit jejich zdraví. Koučování je chrání před vyhořením, hledá nové zdroje energie a radosti z práce. Nedirektivní vedení zároveň pomáhá manažerům, kteří usilují o povýšení a potřebují odvádět bezchybný výkon.

Marketing a podpora prodeje

U zaměstnanců v marketingu koučování odbourává zažité stereotypy, které způsobují v neustále se měnících podmínkách na trhu více škody než užitku. Pomůžeme vám nastavit měřitelné cíle, zanalyzovat ty současné, nastavit strategické plány a mnoho dalšího. Pracovníkům, kteří přichází do styku se zákazníky, koučování vylepšuje motivaci, komunikační dovednosti a celkovou spokojenost.

Důvody, proč si vybrat nás

  • Pomůžeme vám v pracovním i osobním životě
  • Využíváme odborných znalostí z psychologie
  • Na koučování se vždy pečlivě připravujeme
  • Řídíme se etickými standardy ICF i ČAKO
  • Naše služby se osvědčily mnoha klientům
  • Nechybí nám nadšení pro věc a empatie
  • Ke každému přistupujeme individuálně
  • Sledujeme trendy a novinky v oboru
  • Neustále na sobě pracujeme
  • Máme bohaté zkušenosti

Máte zájem o koučování?

Zaujaly vás informace na této stránce? Udělejte další krok a nechte se vést k pracovním i osobním cílům od našich profesionálních koučů. Pošlete nám nezávaznou poptávku třeba ještě dnes.

Mám zájem